• Domů
  • Novinky
  • Aplikace „Nabídky“ v Infotainmentu vozů Škoda: Rozšířená nabídka zvýhodněných produktů
Aplikace „Nabídky“ v Infotainmentu vozů Škoda: Rozšířená nabídka zvýhodněných produktů

› Služba umožňuje vybírat si přímo ve voze slevy a speciální nabídky, které lze uplatnit na čerpacích stanicích, v restauracích, hotelech nebo v prodejnách a také v e-shopu Škoda Auto
› Aplikace je dostupná pro téměř všechny modely vybavené nejnovější generací Infotainment systémů Amundsen a Columbus, případně Bolero s navigací
› Nabízené produkty jsou od externích partnerů a společností nebo přímo od Škoda Auto

Mladá Boleslav, 21. srpna 2023 – Škoda Auto rozšiřuje svou službu „Nabídky“ v Infotainmentu vozů Škoda. Tato bezplatná aplikace je v současnosti dostupná již na osmi trzích a umožňuje přístup ke slevám u více než 100 položek. Slevy lze získat přímo z vozu uživatele a zahrnují občerstvení a stravování, cestování či sezonní akce na vybraný sortiment e-shopu Škoda Auto. Ve své nejnovější verzi aplikace nabízí více typů nabídek a slev, které mohou být časově omezené. Aplikace „Nabídky“ je aktuálně dostupná v téměř všech modelech vybavených nejnovější verzí Infotainment systémů Amundsen a Columbus, případně Bolero s navigací.

Široká škála slevových akcí, dostupných bezplatně v osmi zemích
Pokud používáte vůz značky Škoda, stačí jen několik kliknutí, abyste získali šálek kávy zdarma či řadu dalších služeb a produktů za zvýhodněné ceny: Aplikace „Nabídky“ na displeji Infotainmentu na vyžádání zobrazí zlevněné produkty dostupné v dané zemi, regionu či v místech, kterými vůz projíždí, a umožní k nim uživateli přístup. Aplikace je bezplatně dostupná u modelů Fabia, Scala, Kamiq, Octavia, Karoq, Superb a Kodiaq vybavených nejnovější generací Infotainment systémů Amundsen či Columbus, případně Bolero s navigací. Aplikace „Nabídky“ je nyní dostupná na osmi trzích: v České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Rakousku a ve Spojeném království, a nejnověji také ve Španělsku a Finsku.

Intuitivní ovládání a snadné využití akčních nabídek
Majitelé mohou aplikaci „Nabídky“ vyvolat kliknutím na ikonku se symbolem procenta. Po odsouhlasení podmínek a schválení e-mailové adresy pak lze v aplikaci vybírat z různých nabídek. Jakmile si uživatelé vyberou konkrétní nabídku, mohou se pomocí QR kódu dostat na webovou stránku partnera nebo si zobrazit slevový kód. Ten je uživateli zaslán na schválenou e-mailovou adresu a lze jej také nalézt v aplikaci MyŠkoda Essentials v sekci Zprávy. Kód je následně třeba ukázat pracovníkům partnerské společnosti, kteří ho naskenují při placení a odečtou příslušnou slevu, nebo ho uživatel použije během nákupního procesu na e-shopu. Nabídek mohou využít také uživatelé, kteří nemají ve voze svůj profil, například proto, že si vůz pronajímají a nemají aplikaci MyŠkoda Essentials. Zobrazené nabídky však nejsou personalizované a podrobnosti o příslušné slevě jsou dostupné pouze po načtení QR kódu na obrazovce Infotainmentu.

Občerstvení, turistické služby, zápůjčky vozu – vše na dosah ruky
Nejnovější verze aplikace nabízí zvýhodněné nákupní ceny u více než 100 položek z oblastí občerstvení a stravování, cestování a péče o vůz, ale také služeb. Dostupné nabídky jsou od externích partnerů a společností nebo přímo od Škoda Auto: firemní e-shop nabízí sezonní zvýhodněné ceny na vybrané příslušenství či dárkové předměty. V letošním roce můžete navíc využít i lokalizované nabídky vybraných autorizovaných partnerů Škoda, kteří nabízí například čištění klimatizace za akční ceny či zapůjčení příslušenství. Rozmanité portfolio produktů a služeb se neustále rozšiřuje. Například turistická vstupenka Prague Visitor Pass, kterou by jinak bylo nutné zakoupit  v informačním centru, je pro návštěvníky české metropole k dispozici s 10% slevou.

Díky aplikaci „Nabídky“ si nyní mohou uživatelé vozů Škoda v České republice a na Slovensku zapůjčit elektromobil Enyaq za zvýhodněnou cenu a vyzkoušet si ho během víkendového výletu. Konkrétní služby a jejich dostupnost se řídí obchodními podmínkami jednotlivých partnerů.