• Financování a pojištění
ŠKODA ONLINE

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

SPOJUJEME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ S DALŠÍMI SLUŽBAMI A BENEFITY

ŠKODA Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz pohodlně na úvěr, který je díky našim akčním nabídkám výhodnější než v bance. 

Potřebujete-li větší flexibilitu, využijte operativní leasing ŠKODA Bez starostí

Nabízíme také doplňkové produkty, jako je ŠKODA Pojištění nebo ŠKODA Předplacený servis. S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky Vám s radostí pomůžeme.

Celý text

POŘIĎTE SI VŮZ NA ÚVĚR

Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu 

Váš úvěr splácíte 1 rok až 6 let 

Měsíční splátka zahrnuje i povinné ručení a havarijní pojištění

Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru

Preferujete vlastnictví vozu před dlouhodobým pronájmem, ale nechcete sahat do svých úspor? Pořiďte si jej na úvěr. Parametry úvěru si sami nastavíte tak, aby vám měsíční splátky co nejvíce vyhovovaly. Kalkulaci úvěru můžete získat také při výběru konkrétního vozu v našem konfigurátoru. 

VÝHODNÝMI PODMÍNKAMI ÚVĚRU TO NEKONČÍ

Aktuálně pro vás máme připraveny také akční nabídky financování: 

ŠKODA s nízkým úrokem

Pořiďte si libovolný nový vůz ŠKODA na úvěr s výhodným úrokem a kompletním pojištěním.

Celý text

ŠKODA Předplacený servis nebo levné povinné ručení

Pořiďte si jakýkoli model ŠKODA na úvěr s úrokem 6,49 % a k němu si vyberte povinné ručení za 99 Kč měsíčně nebo Předplacený servis zdarma.Celý text

JEZDĚTE BEZ STAROSTÍ S OPERATIVNÍM LEASINGEM

Nulové počáteční náklady 

Fixní měsíční splátka 

Komplexní péče o váš vůz 

Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy 

Pronajměte si nový vůz ŠKODA na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Vůz si nakonfigurujete podle svých přání. Operativní leasing ŠKODA Bez starostí si jednoduše sjednáte i online. Jezděte vozem ŠKODA Bez starostí o akontaci. Je jen na vás, jestli si ho pohodlně vyberete v několika snadných krocích online, nebo dáte přednost možnosti navolit si jej do posledního detailu podle svých představ u prodejce. 

ŠKODA Bez starostí

Výběr vozu, sjednání financování i podpis smlouvy vyřešíte jednoduše online z pohodlí domova. Naše nabídka zahrnuje i skladové vozy ihned k dodání.Celý text

ŠKODA POJIŠTĚNÍ

100%

POJIŠTĚNÍ

 • Nejrychlejší bonus na trhu
 • Pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem 
 • Pojištění poklesu hodnoty vozu v čase GAP 
 • První škoda bez vlivu na bonus

100%

PÉČE

 • Nonstop asistenční služby 
 • Náhradní vůz až na 60 dní 
 • Úspora času při řešení pojistné události
 • Výhodný koncept Domovského servisu 

100%

JISTOTA

 • Úrazové pojištění řidiče s rentou 
 • Odtah do domovského servisu zdarma 
 • Garance neměnnosti ceny po celou dobu trvání 
 • Minimalizace dopadu škodné události na klienta

Co je ŠKODA Pojištění?

ŠKODA Pojištění je novým členem rodiny značkových produktů ŠKODA AUTO. Jedná se o komplexní pojištění automobilu, které klientům nabízí ještě vetší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění vašeho automobilu. Navíc zákazník získá rozsáhlé doprovodné služby, které mají za úkol minimalizovat negativní dopad situace na něj. V dnešní době již klient nechce a především nemá čas vyplňovat papíry pro pojišťovnu, my mu nabízíme řešení v podobě ŠKODA Pojištění. 

Výhody ŠKODA pojištění

 • zvýhodněné sazby v autorizované servisní síti ŠKODA 
 • výhodný koncept Domovského servisu
 • pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem nebo zvěří při škodě do 100 tis. Kč 
 • bez spoluúčasti náhradní vozidlo až na 20 dní (po dobu nepojízdnosti) resp. 60 dní při odcizení vozu kvalitní úrazové pojištění řidiče vozidla přímá likvidace (při nezaviněné nehodě není nutné komunikovat s cizí pojišťovnou) 

ASISTENČNÍ LINKA ŠKODA POJIŠTĚNÍ

Na NONSTOP linku: +420 283 002 800 se můžete obracet v případě, že potřebujete využít asistenční služby, oznámit pojistnou událost, informovat se o vaší pojistné smlouvě nebo zažádat o změnu osobních údajů.

BALÍČEK POJIŠTĚNÍ STANDARD

Balíček pojištění STANDARD obsahuje kromě havarijního pojištění a povinného ručení s padesátimilionovým limitem například i pojištění škod způsobených živly, poškození zaparkovaného vozu zvěří, asistenční služby, nebo poskytnutí náhradního vozidla na 10 dnů.

BALÍČEK POJIŠTĚNÍ PLUS

Balíček pojištění PLUS obsahuje kromě havarijního pojištění a povinného ručení se stomilionovým limitem i pojistku na škody způsobené živly, střetem se zvěří a mnoho dalších benefitů. Super bonusem je ale Pojištění GAP, které kryje riziko poklesu hodnoty vozidla v čase. Při totální škodě nebo odcizení tak získáte dostatečné finance na koupi nového vozu.

GAP - 100% pojištění

Víte, že běžné havarijní pojištění vám v případě odcizení vozu nebo totální havárie pokryje jen aktuální časovou cenu ojetého vozidla v době události? A měli byste raději v takové situaci dostatečný základ pro koupi nového vozu namísto ojetého? Pak pro vás máme řešení, která přináší pojistné plnění až ve výši původní plné ceny vozidla: pojištění GAP.

Asistent - Váš přítel na cestách

ŠKODA Financial Services přináší svým klientům možnost využívat při svých cestách doma i v zahraničí ŠKODA Financial Services Asistenta. Jeho úkolem je poskytování právních informací klientům, zajištění administrativně-právní asistence a poskytování komplexního servisu v oblasti pojištění právní ochrany.

Pojištění platebních povinností

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) jsme pro vás připravili pojištění platebních povinností. V jeho rámci máte sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu. Pojištění splátek vás bude chránit pro případ pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

Kde platí ŠKODA Pojištění?

Pojištění se vztahuje na pojistné události, které během trvání pojištění nastanou na území Evropy včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.